Butler nemohl nést Xibo Du

11.10.2017 0
Timberwolves hvězda Jimmy - řekl Butler, když on a Tom - začátek spolupráce Thibodeau v býka a nesnese navzájem Thibodeau soupeře, dokonce chtěl vyhodit do zadku Thibodeau.
巴特勒:当初无法忍受锡伯杜 想打爆他的屁股
Xibo Du je uznáván jako jeden z nejlepších defenzivních trenérů v lize, ale je také známý tím, že hraje hodně času ve hře.
 
Butler, to není problém, pak, když Chicago Bulls basketbalové dresy, All-Star swingman v rukou Thibodeau hrál pět sezón, má tento offseason transakce přišel do Minnesoty s Thibodeau smířen.
 
Před setkáním první sezóny odkázal Butler vztah mezi ním a Xibe Du v býčích. Butler připustil, že zpočátku „nemohou vystát,“ ale nakonec pracovat po delší dobu opakovaně vedl Bulls do play-off, a to i v létě letošního roku olympijských hrách v Riu, které spojily své síly, aby pomohl basketbalový tým vyhraje amerických pánské Mám zlatou medaili.
 
28letý hráč si vzpomněl na novou sezónu, jednu věc, takže se jeho vztah s Xibo Du začal zlepšovat.
 
„Přišel jsem v 6 hodin ráno týmový trénink haly, viděl jsem Thibodeau zatraceně černý Range Rover zaparkovaný před domem, myslím, že dnes chci vyhodit jeho basketbalové dresy nba prdel!“ V rozhovoru s „Sports Illustrated“ Řekl Butler. „05:45 Druhý den ráno jsem šel do posilovny, myslím, že tentokrát budu muset vyhodit svůj zadek a pak v noci, a já lol -! Deng vrátil do posilovny točili školení, Thibodeau auto tam ještě zaparkován. je to jako ‚Dobře, zapomeň na to, nemohu z obliga, že chlap. tak jsem chtěl překonat toto idiota jeho nováček stěna .......‘ "
 
Dá se říci, je to mentalita, takže Butler od 2011 přehlídky No. 30, první sezoně, v průměru pouze 8,5 minut hrací doby mužem, rozrostla do All-Star a dvě po sobě jdoucí období hrací doby vést jako celek Unie.
 
Butler her v minulé sezóně, v průměru 23,9 bodů, 6,2 doskoků, 5,5 asistencí a 1,9 krade, což je 0,4 bloky, které bodů, doskoků a asistencí, hit kariéry-vysoká hladina nejvyšší kariéry krade, byl poprvé zvolen nejlepším Setkání nba oblečení (třetí skupina) a vedení býků do play-off.
 
Mezi nové sezóně, jako Butler Thibodeau si klade za cíl, to znamená, že se snaží, aby vedl Timberwolves do play-off, se Timberwolves přišly do play-off po dobu 13 po sobě jdoucích obdobích, to je nejdelší rekord v historii NBA.