DeRozan počasí ESPN není spokojen

04.08.2017 0
Multi-NBA týmy změn offseason personálních, poskytl mediální orgán ESPN dnes oznámila řada vyhraje každý tým předpověděl nové pravidelné období, Celtics a válečníků, které oddělené východem a západem první místo. ESPN predikce Raptors v příští sezóně může dosáhnout 43,4 vítězství, šestý na východě, tato předpověď také přitahuje Raptors čele hvězdu Demar - DeRozan Tucao basketbalové dresy nba Toronto Raptors dres.
 
Raptors zvýší ze sezóny 2013-14 pro Východní konferenci, čtyři po sobě jdoucí období mezi prvními čtyřmi jakožto východních play-off. 2015-16 sezóna, „severní území Spear“ DeRozan a Kyle - Lori nižší, vedl Raptors také 56 vítězství a 26 ztrát nejlepší rekord v historii týmu, dostal do finále Východní konference poprvé v historii.
 
Offseason, Raptors s 65 milionů amerických dolarů na cenu prodloužení tříleté udržet brány Sergio - Ibaka, ale prohrál čtyři důležité rotace členství: Patrick - Patterson přejít na tříleté 16,5 milionů dolarů Lei Ting, PJ- Tucker se připojil k rakety čtyřletý 32 milionů $, Corey - Joseph byl poslán do Walker, Demar - Carol je odeslán do sítě.
 
ESPN predikce rekord v nové sezoně se Raptors nejsou dobré, mohou získat pouze 43,4 vítězství, za Celtics, Cavaliers, průvodců, Bucks a sršně, šestý na východě. 2016-17 sezóna, Raptors také 51 vítězství a 31 ztrát záznam, stejný záznam s Cavaliers basketbalové oblečení, přičemž klade ho v nevýhodě, protože boj rekordní třetí místo.
 
Pro odhady ESPN, DeRozan Raptors hvězda uvedl: „Odtud válce!