Expozice raketa 4-leté smlouvy zůstat Morey

22.06.2017 0
Podle zpráv z médií v Houstonu Rockets mají generální ředitel a Daryl Morey - re-podepsal novou smlouvu na dobu čtyř let.
 
Uvádí se, že současný Morey loni odešel na jeho kontraktu, zatímco rakety dopředu s jeho smlouvou čtyřleté, to znamená, že bude Morey kontrakt pokračovat až do roku dresy nba 2022.
 
„Leslie (Alexander) chcete ho zamknout manažerský tým v budoucnosti týmu.“ Řekl člověk obeznámený s, pokud jde o raketové Morey smlouvu.
 
Daryl - Morey je spojující rakety v roce 2006, poté, co pracoval po dobu jednoho roku v Dawsonova bývalý generální manažer muži rakety, Morey v roce 2007 se stal generálním manažerem Rockets.
 
Morey se specializuje na analýzu dat, a některé z jeho obchodních operací jsou často chválil vnější svět, a je považován za jeden z nejlepších generální manažer v lize. Během svého nba oblečení působení ve funkci generálního manažera Rockets Daryl Morey jádra Rockets sestavě stabilní přechod od Yao a McGrady kombinovat kouzelnou palubě, a loni v létě zřízen Harden je absolutní jádro týmu.
 
Vzhledem k tomu, Morey jako generální manažer Rockets, záznam Rockets 478 výher a 326 ztrát. V roce 2015 Rockets dosáhl finále Západní konference. V minulé sezóně Rockets 55 výher a 27 proher a dosáhl semifinále Západní konference.