Houston Rockets jen otáčení sedmičlenné

11.05.2017 0
Podle „Houston Chronicle“ Jonathanem - Fagan včera, ztrácí Král Hilla, Houston Rockets jen otáčení sedmičlenné. Ve svém projevu po zápase, kdy G6, zda se má rozšířit seznam, trenér - Mike D'Antoni nezávaznou.
 
Včerejší porážka v bitvě krále hory, Rockets jen rotace sedm muž, který způsobil venku horko. Grizzlies trenér David - Feizidaier se domnívá, že rakety mohou být schopni dát sérii do tieBreak, ale Spurs ještě kvalifikovat basketbalové dresy.
 
Po úhradě, a to i v období, D'Antoni uvedl, že rotace 7-man bude jeho první volbou. Včera po zápase, D'Antoni také není jasné, zda to bude expandovat do rotace G6, on také žertoval, že hostí úschovna od AT & T Center na tiskové konferenci se tato vzdálenost, ne natolik, aby mu dospět k závěru.
 
„Já nevím,“ D'Antoni, pokud jde o tom, zda rozšířit rotaci G6, řekl: „Na cestě sem jsem nebyl příliš mnoho přemýšlení o tomto problému, ale já bych vážně uvažovat, vždy znát odpověď, možná je zítra, možná pozítří, může být také v dohledu. po tom všem, nemám tušení. "
 
Ale je třeba poznamenat, že předtím, než včera připsal přesčas, raket přes jedinou rotaci sedmičlenné, ale nikdo doba přehrávání více než 40 minut, z toho James - Harden odehraných 38 minut v regulérní hrací době, a to je také playoffs letos průměrně 37 minut je téměř stejný. A když diváci dokonce zasáhla plus, jen dvě rakety z lavičky, Ryan - Anderson a Lewis - Williams, ale byl také hrál 36 a 26 minut basketbalové oblečení.