James Wong byl vyzván, aby vlak s povýšence

27.07.2017 0
Cavaliers v čele hvězda LeBron - James tento týden pozval řadu NBA hráčů spolu trénovat v Las Vegas, který byl nepochybně nejvíce týkají Sluníčka výchozím bodem stráž Eric nba oblečení - Bray Durso.
 
Bray Durso je mladším bratrem dnešního NBA je velmi populární v péči o Jamese, je makléři Ridge - Paul.
 
V létě roku 2014, kdy důl Durso a Suns do smluvního slepé uličky, James také prosadila Charlottetown podporovat Sluníčka. Na konci je Sluníčka a důl Durso obnovena 70.000.000 $ kontrakt pětileté.
 
V poslední době se Cavaliers výchozím bodem stráž Kyrie - Owen žádal, aby se obchoduje, ale Suns jsou považovány za jeden z týmů s největší pravděpodobností dokončení transakce s Cavaliers Owen, ale také v obchodu, bude to jistě stane hlavním důl Durso vyjednávání čip.
 
Je zřejmé, že Cavaliers doufat, že si jeden z nejlepších mladých hráčů v Owena obchodování, zatímco důlní Durso velmi vhodný pro Cavs, a jeho osobní vztah s Jamesem. Ještě důležitější je, z důvodu Derek - Roseovy dresy nba zdravotní rizika, pokud obchodují na Irving je Cavaliers bod střežit jasnou potřebu létat.
 
Minulou sezónu, Bray Durso na slunci hrál v 66 hrách, v průměru 21,1 bodů, 6,3 asistencí, 4,8 doskoků a 1,4 krade.
 
Dnes je proslulé NBA reportér Chris - James Haynes odhalil tento týden pozval řadu NBA hráčů spolu trénovat v Las Vegas, Bray Durso ve kterém, kromě Rosse. Možná, že James se zdá, Bray Durso byl vyměněn k Cavaliers jen otázkou času.