James v létě příštího roku, zda se přepne na Lakers?

15.06.2017 0
Los Angeles Lakers majitel Jeanne - Bass a LeBron - James agent a dlouhodobý obchodní partner, Maverick - Carter setkal několikrát v posledních několika měsících, nemůžu si pomoct, ale spekulovat Jamese v létě příštího roku, zda přejde do Lakers ?
 
V poslední době se řada zdrojů NBA řekl James, je pravděpodobné, že bude opět vynechal smlouvy v létě příštího roku po Cavaliers, a připojit se k týmu v Los Angeles.
 
Dnes NBA eso reportér Waugh Bůh, že ano, a že Lakers jsou více pravděpodobné, že se Jamesův cíl.
 
Ve stejné době, americká média unikly zprávy, že majitel Los Angeles Lakers Jeanne - Bass a LeBron - Jamesův dlouhodobým obchodním partnerem Maverick - Carter setkal několikrát v posledních několika měsících dresy nba.
 
Zdá se, že možnost James přichází do Lakers větší?
 
Ve skutečnosti je ze všech stran, James šel do Lakers může pochopit. Za prvé, James sliboval, že on by nikdy neměla vést své životy v Clevelandu, a loni byl poctěn, aby šampionát do Clevelandu slib.
 
Za druhé, jak je skvělý hráč, James na soud musí splnit různé úkoly. Od vstupu do NBA, nikdy opustil východ.
 
Pokud James rozhodne přejít na Západní konference týmů, Los Angeles, že je nejlogičtější volba. James je nejen úspěšným hráčem, to je úspěšný podnikatel, a má realitní společnost v Los Angeles. Offseason každý rok, James a jeho obchodního partnera, který bude žít a aktivity v Los Angeles basketbalové dresy.
 
Pro Lakers, s cílem obnovit slávu fialové a zlaté, musí zavést superstar. V posledních letech se Lakers byly hromadí mladé talenty, včetně tohoto roku mají druhý znak. Pokud je to možné sten, dvě velké ryby (včetně Jamese) v létě trhu volným hráčem pro příští rok, oživení Lakers hned za rohem.