Knight bojovník se stal dynastie?

01.06.2017 0
O rytíři a bojovníci spojili své síly ve finále po dobu tří po sobě jdoucích let, vnější svět má názor, že dnešní polarizace unie stává stále více zřejmé. V tomto ohledu NBA komisař Adam - Xiao Hua nesouhlasí.
 
„Pro mě, nemohu souhlasit s tímto názorem, který je nyní jen dva týmy Ligy konkurenceschopný, já nevěřím.“ Xiao Hua řekl v rozhovoru, on pak poukázal na to, že tento problém bude trvat určitou dobu vyřešit nba dresy.
 
Zatímco Rytíři a Bojovníci třetím rokem finále setkání, a oni jsou v play-off v letošním roce vykazují absolutní právní síly, ale že tyto dva týmy z Xiao Hua stal rod má před sebou ještě dlouhou cestu.
 
V poslední době, slavný basketbalový komentátor Jeff - Fan Gandi je bojovník plynulejší 8--10 roky do finále, ale dynastie tým.
 
„Takže, když jsem slyšel někoho říkat, že tyto dva týmy je nyní dynastie, víte, ohlédnutí do minulosti, budete muset pochopit historii. Máme Lakers a Celtics, Celtics mají 17 šampionát, Lakers mají 16 šampionátů, téměř polovina šampionátu jsou dva týmy vyhráli. nyní (rytíři a bojovníci) se nazývá dynastie. za prvé, rytíři vyhrál poslední tým v historii mistrovství, a Warriors nevyhrál do 40 let basketbalové Tričko. "
 
„Je to dva týmy hrají dobře nyní, a každý říká, že se staly dynastie tým. Ale myslím, že předtím, než se jim říká dynastie, je rovněž třeba vyhrát spoustu šampionátů, stejně jako Celtic a Lakers jako pravidlo pro mnoho let, nebo, jak se Spurs udělal (20 let) vyhrál pět šampionátů, stejně jako Bulls šest šampionátů. "