Knight nevzdal honičku Anthony

13.07.2017 0
I když Houston Rockets a New York Knicks na Carmelo - Anthony obchodní jednání stále probíhají, ale Cleveland Cavaliers Anthony nevzdali pronásledování.
 
Uvádí se, že Wal-bůh poté, co Anthony dal jasně najevo, že pokud, které mohou být obchodovány na rakety nebo rytířů, byl ochoten vzdát se obchodování výkon smluv veta. Stejně jako v současné době, rytíři nevzdali provozování Anthony.
 
Waugh božsky odhalila, že Knicks a jednání rakety mohly proměnit velký čtyři týmové řešení. Uvádí se, že Knicks se nezmění jejich požadovaná cena, Ryan - Anderson je nechtějí převzít hráčů, ale Rockets zavést Anthony Anderson je povinen uklidit, za které by mohli vytáhnout třetí stranu, nba oblečení tým čtvrté strany.
 
Vzhledem k tomu, že dohoda je příliš složitý, průmysl se domnívá, že jednání budou zdlouhavé, a není žádná záruka, že transakce muselo dojít. Takže, Anthony Knight neměl „vzdát“, a dokonce i NBA GM myslí, Knight rovněž zaujímají „vedoucí postavení“ Anthony boji, protože mohou poskytnout příležitosti pro finále rakety nemusí být schopen poskytnout, a Anthony se to basketbalové dresy nba nemá právo rozhodovat.
 
Knight nebo raketa, další zastávka Kde Anthony je, je stále kouř a zrcadla.