Minnesota Minnesota vyhraje první 23denní výherní pruh

12.12.2017 0
Vlci sedí doma proti Mavericks, nakonec 97 až 92 vítězství nad soupeři, porazili Mavericks od 18. listopadu, je to poprvé, kdy v 23 dnech Timberwolves vyhráli dva rovné, tele je tři porážky.

Minnesota aspekt, Downs dostal 28 bodů a 12 doskoků, 3 asistence 3 krade Jimmy - Butler 22 bodů 7 doskoků 5 asistencí 2 krade, Crawford nastřílel 16 bodů, 10 Wiggins dostal body, tři doskoky, Teague měl devět bodů a pět asistencí, šest Mavericks nastřílel ve dvou obrázcích, Barnes dostal 19 bodů, tři doskoky, Clay Bell přidal 16 bodů a pět doskoků, Matthews 14 bodů 4 doskoků a čtyři asistence basketbalové oblečení, Barea přidal 16 bodů a 4 asistence, Dirk Nowitzki přispěl 10 bodů a pět doskoků, 10 bodů a sedm asistencí Ferrer.

Kampaň přišla, Barnes layup, Butler trefil propojku vystřelil zpět, oba týmy vám přijde ke mně na začátku, Gibson popadl útočné doskoky k dokončení dunks oběma rukama obě strany bojují do 10 úrovní. Po uplynutí této doby je scéna stále utlumené, Wiggins silná výroba zabít šestnáctce faul dva trestné hody, zatímco Nowitzki je další způsob, jak reagovat, když zasáhla dvě po sobě jdoucí můstky ve střední vzdálenosti, vedl hru Vlna 6: 0 pomohla Maverickovi přepsat skóre 22-18. Crawford hit nepřiměřené třetinu, Barea reagoval s přestávkou, Mavericks jsou stále 3 body dopředu. Poté, co Gibson uspěl v druhém útoku, první část války, Timberwolves na 23-24 za sebou.

Druhá část zad, Butler a Downs prudce ve třetím se Timberwolves hrála útočnou vlnu 10-3, Tai Esi - poté, co Jones udeřil tah, což vede k Timberwolves 33-27. Po určité době se obě strany tvoří houpačka, Crawford dlouhý záběr trefit střed této sekci Timberwolves zůstat šest bodů dopředu. Od té doby se drastické změny, útok Timberwolves často kovář, chyby začaly zvyšovat, Mavericks hráli útočný vlně 15-3 za méně než tři minuty zvrátit situaci. Naštěstí Downs a Butler hit třetí v řadě v této části poslední chvíli, v poločase se Timberwolves honit skóre 47-48.

Easy boční bitvy druhé polovině Downs rychlý protiútok po krade, Teague se dvěma cíli se Timberwolves využít této vlny stanovena 4-bodový náskok. Dirk Nowitzki vyšplhaly ve třetí Clay Bell také hotové prázdných dunks, vede Mavericks získat právo přepsat skóre 58-57. Poté, co se obě strany jste přišel ke mně na konci útoku, rozdíl body se také vznáší mezi nejmenším, Barea ve venkovních dvou faulů ve třech volných hodů, Mavericks pouze 1 bod za sebou. Wiggins před koncem tohoto úseku, průlom nba dresy výrobu faul volné hody, konec třetiny, což vede k Timberwolves 71-69.

Distální nahoru, skóre je ještě zámková, Nowitzki stoupaly ve třetím vlevo v sekci 7 minut, tele přepsat skóre 80-79. Minnesota pak střílela vlnu útoku 8-2, Butler jumper, Wolves na 85-80 vést. Pak Mavericks odpověděl s vlnou 10-4 útoku, Barea trefil propojku, Mavericks na 90-89 vedení. Butler a Wiggins uspěli, Timberwolves znovu provedli 3bodový náskok. Barea udělal finále dva volné hody 24 vteřin před písknutím, Mavericks bude nucen se blížit k 1 bodu. Crawford pak udělal dva volné hody, 95-92. Matthews vynechal koš jednu třetinu, finále Minnesoty udržet hranici na 97-92 vyhrát nad soupeři.

Když o čtyři ponechané v distální Downs minut dopadl na podlahu, když míč škrábání koleno, byl následně stolici, jak sedí na lavičce Downs pak předat svou tvář, mimika jsou poněkud bolestivé, ale naštěstí ne Po jedné minutě odpočinku nastoupil Downs do bitvy.