NBA finále třetí přesunuta do Clevelandu pokračovat

08.06.2017 0
NBA finále třetí stěhoval do Clevelandu, aby pokračovala v konečném Cavaliers Quicken Loans 113 než 118 ztratil se válečníků, jíst předem prohranou bitvu, velký skóre na 3-0 za sebou, zatímco James skončil s 39 body, ale klíč je to stojí za čas hrát hluboké reflexi dresy nba.
 
V případě velkého skóre 0-2 pro rytířů, to je musí vyhrát hru, ale nakonec se tým byl bezmocný v klíčovém okamžiku, vedoucí tým ztrácí.
 
Statistiky ukazují, že poslední 3 minuty 09 sekund, Knight 8 0 hlas, ale Warriors výstřel vlnu 11-0.
 
To je kritický moment míč upustil vedoucí týmu James neoddělitelné od data plnění, v poslední době se tým 2 body dopředu, James prolomit tabu může být dokončen v útoku, ale James rozhodl se vzdát, když poukazuje na rohu Kõrver , který střílel do finále, poslední útok rytířů šanci svázat, ale Jamese Andre Iguodala obrana pod míč mimo hřiště, ať hra zcela ztratila napětí nba oblečení.
 
Poslední tři hry, James distální skóre přidávat pouze do pouhých 11 bodů, což je naprosto nepřijatelné v každém případě jako vedoucí týmu v čele s hvězdou, čtvrtý takový výkon je obtížné uspokojivá.
 
Pokud předchozí dva zápasy kvůli rozdílu bodů vede James Christie velmi unavený, bodování méně důvodů, pak dnešní hra na obou stranách skóre úzkosti situace, James nepřišla dopředu, abych pomohl týmu, zachránit tým, který velkým zklamáním.
 
Nyní celkovým skóre 3-0 přišel, můžeme říci, Knight se dostalo na okraj, v případě, že další hra nemůže přijít s uspokojivým výkonem v distální James, pak sledoval, jak Cavaliers vyhraje mistrovství soupeře.
 
Probudit Jamese, ve čtvrtém čtvrtletí, v kritickém okamžiku odvahu převzít zodpovědnost, aby šoku, skóre, zachránit tým, tým potřebuje, aby mohlo stát, se tým potřebuje, aby se k císaři.