Nová sezóna nebude obranou Lakers být spodní částí ligy

01.09.2017 0
V loňské sezoně získali Lakers pouze 26 vítězství, z velké části kvůli špatné obraně, jejich obranné efektivnosti (100 karet ztratili body) až 113 bodů, a to nejen v dolní části ligy, ale také vytvořili nejhorší rekordy v týmu. Nová sezóna, Lakers chtějí změnit, především zvýšit obranu, útočník Little Larry basketbalové oblečení - Jižní řekl, že nová sezóna, obrany Lakers nebude dnem ligy.
 
"Nebudeme hrát v nové sezoně žádnou nejhorší obranu ligy," říká Little Nancy. "Myslím, že je to tak, že každý z nás se snaží zlepšit, a to zejména já a musím vést tým, aby pomohl hájit tým."
 
V loňské sezóně jsou defenzivní údaje Lakersho liga odpočítávána, byli soupeři obsazení 48,3% střelbu dolní části ligy, byl soupeři obsadil 37% třetí míru hit čtvrtého, 50 předposlední. Luke - Wharton po příjezdu útoku Lakers, i když je to zlepšení, hraje spoustu kontroly, může být obranný konec, Wharton je také obtížné pro cihly bez slamy, tým chybí obranný obránce, nemohou vybudovat obranný systém.
 
Nicméně, nová sezóna Lakers obrana se očekává, že zlepší, Brooke - Lopez má určitou schopnost chránit koše, obránce Pop je obranná strana ligy obránce, ačkoli nový seznam Boer, Jordan - Clarkson, který obranné schopnosti je slabý, Ale pokud zlepší svůj postoj, obranu Lakers alespoň silnější než v minulé sezoně.
 
"I když je to v tréninku, je stále důležité se zaměřit na obranu," řekl Xiaonansi. "Musíte zasahovat do soupeřova průchodu, krádeže, blokování a ochrany koše." Ale nemůžeme být ve vyhrazeném prostoru. Aby omezená oblast ztratila 60-70 bodů, tak je to důraz basketbalové Tričko na náš důraz, při zlepšování obrany týmu, ujdu vedení.
 
Malá Nancy má nejlepší fyzickou kvalitu, za přítomnosti defenzivních nedostatků v Randalu, jeho odskočení, košů a bojů za Lakers je velmi kritická. Minulá sezóna, malý Nansi koš soupeřů střelba 59.5%, jeho jediný obranný cíl střelba více než 50%, obranný účinek vypadá normálně. Nicméně, když Xiaonansi přítomnost, Lakers stovky kol ztrácel méně, ESPN je obranná skutečná basketbalové dresy pre deti hodnota efektivity také ukazuje, že přítomnost malých Los Angeles Lakers defenzivní lépe, jeho data v lize moc dopředu 11. místo, více než Gibson Boer Jenis.