Nováčká raketa se připojí k rozvojové alianci

22.09.2017 0
Rakety v letošním roce vybraly číslo 43 německý nováček Isaiah - Hartenstein podepíše partnerský tým Rockets Development basketbalové dresy Alliance Valley Serpentine.
 
19-letý Harten Stein 2 metry vysoký 17, hmotnost 113 kg, sekretářka síla dopředu, z Německa. 2016-17 sezóna, Hartenstein v litevské lize hrál 22 her, průměrný debut 12,1 minut, získat 3,8 body 3,3 bodů a 0,6 asistence.
 
vysoký, dobré rozpětí, velikost je rovněž velmi silná, že se držet Evropské velkým znakem je technologie uvnitř proudu, jako levou rukou hrají velmi komplexní, a to nejen v basketbalové dresy nba low využití vynikající tempo dokončení útoku, ale také má dlouhý záběr schopností, ideální pro běh a pistole systému rakety, i on je považován za vnější svět je další Mortier Yunus.
 
Generální ředitel společnosti Rockets Darrell - Morey brzy, že Harten Stan nebude vstoupit do nové sezóny rakety. V letošní letní lize Hatton hledal rytmus, neukázal příliš mnoho impozantních věcí.
 
Nová sezóna, Hutton Stein ve vývoji lize může dostat více možností odborné přípravy, která také pomáhá, aby se dozvědět, brousit, měl rozhovor v době, Hutton Stein ještě vyjádřila důvěru ve straně: „V mém "Jsem schopen driblovat, bránit mé různé pozice a můj všestranný výkon je pro tým velmi nápomocný a můžu být vybrán raketou, která mi dává hodně síly.
火箭43号新秀签毒蛇队 新季将在发展联盟锻炼
 
Stojí za zmínku, že rakety podepsal Zhou Qi v letní sezóně, Zhou Qi po prvním 43 celkový výběr, rovněž zůstat v ČBA nadále vykonávat ročně na pomoc šampionát tým Xinjiang, nakonec dostal Rozpoznání rakety. Shodou dresy nba okolností v Houstonu „43 pick“ skutečně nahromaděné hodně talentu se Rockets Trevor Ariza je No. 43 pick v roce 2004, to je nyní nedílnou součástí Houston bočních 3D hráčů, jakmile „kabelu stehna“ Maku - Thornton je také v roce 2009 výstavou č. 43, Zhou Qi a Harton Stan v budoucnu, a může tento tým přinést překvapení?