Nuggets zvítězí nad Teplem

04.11.2017 0
Nuggetové sedí v teplu proti teplu. Nuggets konečně porazili Heat 95-94.

V této hře Millsap přispěl 27 body a 9 doskoků a 5 asistencí a 2 kradly a 1 blok, Jocci skóroval 19 bodů a 14 doskoků a 3 kradly a 1 blok, Moody's dosáhl 12 bodů a 1 bloku. Heat, Dragic představoval 23 bodů a 7 asistencí a 2 kradly, Vitas přispěl 15 body, James - Johnson skóroval 15 bodů a 10 doskoků a 2 kradl 1 blok dresy nba.

Po otevření, prvních 2 minuty a 33 sekundách, Whiteside udeřil Jokicovi, což dalo Nuggetům možnost volného hodu. 6 minut a 9 vteřin, házená Vitesz, byla Millsap krade. 8 minut a 36 sekund, dostal průsmyk od Dragic, Vetts třetí kopu daleko uspěl. Teplo se hrálo hladce s touto částí týmu dokončilo celkem 11 asistencí, včetně jednoho z Drachic poslal jeho spoluhráče čtyři průchody. Tepelně třetí, například déšť, tým v této sekci hlasoval 10 třípodlažek, míra úspěšnosti 70.00%. Nuggets spadají do pasti chyb, chyby až 6krát. Zahřátí této sekce je docela dobré, tým střelil 78,95%, 65,00% ve srovnání s Nuggety vyššími, včetně pouze této části Dragic získal 10 bodů. První část bitvy, pole skóre je 37-28, Heat před 9 body.

Druhá část zpět, první 2 minuty 6 vteřin, chyby Taylora, patovaly Pattonovi. První dvě minuty 8 sekund, James - Johnson faul Barton střelby, dát Nuggets 2 volné hody. 7 minut a 21 sekund, Ellington pomáhá, Dragic zasáhl třetinu dlouhého záběru. Teplo stouplo o třetinu, tým v této sekci hlasovalo 10 třípodlažek, ale míra úspěšnosti byla pouze basketbalové Tričko 30,00%. Ohřejte tuto část ve špatném stavu, chyby až 8krát. Poločas, Nuggets lag 51-58.

Snadné boční zápasy v druhé polovině, 6 minut a 6 sekund, Harrisův průsmyk, zasáhl Jocky Jumper. 7 minut a 38 sekund, Millsap hodil míč, James - Johnson krade. 7 minut a 40 vteřin, Murray fauluje v Dragickém výstřelu a dá Heatovi možnost volného hodu. Nuggetové postavili na obranný konec zeď železa, tato část poslala 4 bloky, protihráčské procento střelby bylo potlačeno na 16,67%. Teplo se dostalo do chyby pasti, chyby až 6krát. Tři skončily, skóre Nuggets na 76-71.

Ve čtvrtém čtvrtletí, 4 minuty a 36 vteřinách, byl Dragic vyhozen blokovaný defenzivní obránce, což Nuggetům nabídlo 2 možnosti volného hodu. Za prvních 6 minut 12 vteřin, Vitesz házenou ztratil, krade Patton. 8 minut a 37 sekund, James - Johnson hodil míč, Witt třetí zasáhl dlouhý výstřel. Heat zahájil bláznivý útočný úder, tento úsek udeřil 19 úderů, včetně sedmi útočných úderů, Richardson, který přispěl čtyřmi přeskoky, s výhodou koše sníží mezeru na 2 body. Tepelně třetí, například déšť, tým hlasoval 11 11. míč, ale míra úspěšnosti byla pouze 36,36%. Hra skončila, Nuggets porazili Heat 95-93, vyhrál herní vítězství.