Owen se vrátil do týmu vyhrát 13 her

16.11.2017 0
 
Tým získal 13 přímých vítězství, Owen je v dobré náladě. Po skončení hry dal dres a boty dostaly fanoušky na scéně. Tato válka, Owen maskovaný návrat, přestože ruka cítil určitý vliv, pouze 8 z 20 střel, ale pořád ještě 25 bodů, 3 doskoky a 5 asistencí basketbalové oblečení.
 
Tato vlna 13-herní vítězná série je nejdelší vítěznou pruh od roku 2010, Celtics také, samozřejmě, jen proto, že Owen. Pole se vrací s maskou, okamžitě převzal zátěž vůdce. Krátce po otevření udeřil do oblouku prázdnou třetinu, aby pomohl Celkům zahájit vlnu startu 14 až 4.
 
První keltský poslední útok, Owen a Horford, hráli tichou dohodu s pick-and-roll. S krytem Horfordu Irving zachycuje jumper a neustále hází jednu třetinu. Samozřejmě, že oslňující one-stop layup, 1 minut 17 sekund vlevo v polovině, Owen po poli kulové, tvář Nets 4 osoby double-team byl blikající zatáčka Teng Lo, změna non-stop setřást soupeře nemohla najít Na sever, zabít krevní silnici, zabít koš snadno vybírat košík uspěl.
 
Owen není jen jejich vlastní mocný útok, Celtics interpretovat roli dobrého vůdce, on také vedl útočné spoluhráči. Poté, co Cavaliers vyhráli šampionát, Owen se stala zralejší, že ví, jak pomoci své spoluhráče. Druhá polovina, jeden nahoru, a dokonce posílat Owen projít, pomáhá Morris dokonce dostal 5 bodů dresy nba.
 
Klíčovým okamžikem, který má předstoupit, je vůdce. Oddíl IV dohnat případě tenkého 4 body v sítích, Owen se vrátil k poli s rekordně chladné skokana stabilizovat situaci, pak existují i ​​náznaky layup, méně než 1 minutu před hvizd Owen také dokončil vítěznou přestávku, Tatum protiútok po dunks, Celtics v podstatě vyhrát zápas.
 
„Když je správný způsob, jak hrát hru tak nádherné, a to i v případě, že nemáte dělat každé kolo, pak budete muset udělat v příštím kole. Jsem si více vědomi toho, než většina lidí.“ Když už mluvíme o týmu Streak, řekl Owen.
 
Tato válka, Owen dokonalé interpretaci jeho slov. A nyní na východě i změna počasí, je již rytíř prosperující, Celtics ať vstane vidět finále, a dokonce i vyhrát šampionát naděje.
null