Paul spojí své síly tvrdnout

29.06.2017 0
Los Angeles Clippers zasáhl obchod trhák s Houston Rockets, nůžky bývalý strážní All-Star bod Chris Paul - obchodovaných na rakety, Rockets a dostat Patricka - Beverly Lewis - Williams, Sam - Decker, Monte Alvarez - Harel, Kyle - Weier Zhe, DeAndre - Li Jinsi, Darren - Hilliard, je 2018 v prvním kole draftu (celkově třetí ochrana před ) a US $ 661.000 v hotovosti.
 
Od začátku tohoto měsíce, existují zprávy, že rakety budou bojovat pro Paula letos v létě, ale Clippers se stále cítí hrozbu raket.
 
Uvádí se, že Wal-bůh, protože - Chris Paul oznámil Clippers, že podepíší s raketami na trh letos v létě volným hráčem, Clippers rozhodl Paul vyměněn do rakety.
 
V současné době se Paul souhlasil zavést možnost kontraktu pro příští sezónu, Clippers a Rockets dosáhli dohody.
 
Za účelem obchodní bilance, rakety byly sledovány z transakce Mavericks, Detroit Pistons přijít DeAndre - Li Jinsi a Darren - Hilliard.
 
Na oplátku, Clippers dostat z rakety Patrick - Beverly Lewis - Williams, Sam - Decker, Monte Alvarez - Harel, Kyle - WEIER Zhe, DeAndre - Li Jinsi, Darren - Hilliard, je 2018 prvním kole draftu (celkově třetí před ochrana) a US $ 661.000 v hotovosti.
 
Wal Bůh také ukázal, že Paul a Harden byly stanoveny spojit své síly dohromady, to dělá Clippers a Rockets může dosáhnout takového suma senzace dohodu.