Rocket 98-99 ztratil k Celtics

29.12.2017 0
Rockets 26 body na cestě surově obrátil s 98-99 ztráta pro Celtics, utrpěli čtyři rovně. Posledních 8 sekund hry, rozhodčí zapískal dvakrát přepsal scénář, James - Harden obdržel za sebou útočné fauly, Celtics dostat zelenou příležitosti a chopit se příležitosti, aby konečně narazí na zelenou zabít míčové hry. Harden nepřetržitý úder urážlivý útok na konci ublížil?
 
7 vteřin před koncem utkání, Celtics 95-98 zezadu, oni provádět vynikající, Marcus - Inteligentní otočit míč koordinovat, Jasone - Tatum silniční prázdný střih dostal Smarr Zvláštní procházka na kompletní dunks, rychle hit dva úspěšné. Rocket Pointa koule, Harden připraven chytat, chytrý jako plastické náplasti jako Tieshanglai obtěžování Harden, Harden měl nepříjemné rameno open inteligentní mladá basketbalové oblečení zbavit obranné operace, inteligentní homeopatie spadl na zem, rozhodčí Sentry zapískal na útočný faul Hardena.
 
Harden vypadá neuvěřitelně, tváří v tvář rozhodčím, že roztáhne ruce, že to může způsobit faul? Smart sedí na podlaze výzva k soutěži na oslavu Boston Garden Arena publika varu, a pak Harden zavrtěl hlavou a odešel.
 
Po tom, Celtics se bránili tělo, útočné taktiky, Al - Horford hit zpět klíště ruku, Celtics před 99-98, zbývá ve hře 3.7 sekundy, rakety opět poslal míč spodním řádku, inteligentní opět zamotá obtěžování Harden nahoru, ne ho nechat chytit, Harden má mírný pohyb ramene Mladá procesu šifrovacím výsledky homeopatie Inteligentní opět spadl na zem, rozhodčí zapískal opět ztvrdnout útočný faul. Harden Mongolsko, pole Chris - Paul se usmál a usmál se v frustraci.
 
Tito dva hvízdl přímo přepsat osud rakety, po vydání míče ve Celtics, mohou jen Horford faul. Horford záměrně vynechal dva trestné hody, Eric - Gordon dostal odskočit dostatek času, rakety nezastavil k dispozici, Gordon může spěchat jen házet tři body, trefil míč odrazil backboard, konec hry, rakety 98-99 Ztratil basketbalove dresy na predaj.