Tuckerové zranění se vrátily hladce

30.09.2017 0
Letošní léto, Rockets podepsaný P.J. Tucker a Luke-Bamot, úspěšně upgradoval obranu boků, Rockets vyzývají bojovníky na silnici, dva muži budou hrát hlavní roli. Teď se zotavuje Tuckerovo zotavení a Bamotova integrace se daří dobře a oni prokáží svou sílu od preseasonu.
 
Tucker kvůli pravé straně utrpení utrpení chyběl výcvikový tábor dva dny před tréninkem, ale po dvou dnech zotavení, Tucker byl schopen zvýšit množství výcviku, se očekává, že se bude moci podílet na příštím tréninku školení, Beijing dresy nba čas příští pondělí raketa Bude trénován jednou denně a dvěma cvičeními.
 
"Včera měl trochu trénovaný a trénoval trochu tréninku," řekl trenér týmu Rockets Mike D'Antoni. "Neúčastnil se pěti nebo pěti tréninků a snaží se zotavit." Po dnešním tréninku mi řekl, že se zotavuje Bude basketbalové dresy připraven na další pondělí, kdy bude trénován.
 
"Budeme sledovat jeho situaci, musíme se ujistit, že jeho zranění není problém, hráč je zkroucení zranění je vždy znepokojující, protože toto zranění může být opakováno, musíte být opatrní.Jsem šťastný v posledních dvou dnech jsme ho nenechali Byl připraven hrát, protože chtěl hrát, a chtěl se čas od času dostat do tréninku a byl připraven k útoku.
 
Tucker podepsal letos v létě čtyři roky smlouvy s Rocketsem a byl to obranné křídlo se silným bokem, s Tarkem, Rockets v boji, Knights, Spurs chtějí vyhrát.
 
V současné době jsou rakety v dobrém zdravotním stavu, a to jak uvnitř, tak i Clint - Capella, i když jenom část výcviku, ale nejsou zraněny, mohou se zúčastnit dalšího tréninku.
 
Rockets letos v létě s jednoroční platou podepsat Bamot, nehledě na Bamota, aby vzal jen základní plat, Rockets na jeho očekávání není nižší než Tucker. Po připojení k raketě musí být Bamot přizpůsoben, jeho kariéra před devadesáti lety hrála malý dopředu, ale v raketě občas potřebuje hrát sílu vpřed. Během výcvikového tábora byl Bamot adaptován na raketu s touto tříčtvrtečnou nebo čtyřměsíční zaměnitelnou pozicí hry. Z hlediska výcviku je Bamot jedním z nejvýznamnějších hráčů týmu, jeho střelecký pohled je velmi vysoký, zdá se, že se rychle přizpůsobuje rytmu a stylu rakety.
 
"Náš styl je takový, tři nebo čtyři bity mohou být vyměněny," řekl Bamot, "dva lidé zůstali venku, ať už na rohu nebo na boku, jediným rozdílem je, že jsem položil kryt. Útok je velmi hladký, můžeme hrát více míst, všechny s hráči na poli nemají nic společného s taktikou pouze ve hře, kterou musíme číst hru, je tolik prázdných řezů, všechno to vzrušující.
 
Dříve v Clippers, Bamor jen musí čekat v rohu rohu průchodu, v raketě on může být více zapojený do pick a roll, pokrýt cut po výstřelu. "Je také skvělé být na křídle, protože můžu střílet a pokusit se o to, aby se z něj dostal, což má obrovský tlak na obranu soupeře," řekl Bamot.
塔克伤势恢复顺利 巴莫特:德帅体系令人兴奋