Warriors vyhrát v Spurs

30.03.2017 0

Warriors dresy nba až šest minut před utkáním pouhé tři body za první sekci o 22 bodů, ale bojují zády k sobě, ale v procesu hospodářské soutěže, ale udeří Yong. Čtvrté čtvrtletí a 8 minut a 17 sekund, Ginobili hit třetí, Spurs honí skóre 88-92, ale Thompson také třetí okamžitě, pak se mu podařilo v obsazení. Spurs starý stane West Jones, také opakovaně udeřil do hry 2 minuty a 51 sekund poté, co střely, Warriors otevřeli mezeru 105-94.

Když se závod 52.4 sekund po přestávce míč Curry, West hit tři ukazatele jsou Warriors basketbalove dresy na predaj k utěsnění vítězství. Spurs s názvem timeout, ale Warriors začaly slavit, jak sedí na okraji Durant vzal na pole se svými spoluhráči vysoce pět.

Warriors konečně úplný zvrat. Pryč porazit Spurs pro Warriors, je to památný věc. Víte, od sezóny 1997-98, měl 35 v San Antonio konfrontaci Warriors 1 vyhraje a 34 ztrát. Dnes je jejich podruhé za posledních 20 let se zde vyhrát.