Wei Shao stále žádné prohlášení, zda obnovení

25.08.2017 0
Russell Westbrook mohl letos v létě obnovit smlouvu s Thunderem v NBA (207 milionů dolarů), ale zatím musel Thunderovi dát definitivní odpověď.
 
Vzhledem k tomu, že tým společnosti Thunder za omezenou nabídku největší smlouvy v historii prošel více než dva měsíce. Během období, James - Harden a John - Wall a basketbalové dresy starý majitel předem obnovit velký kontrakt.
 
Toto léto jsme několikrát cestovali do Los Angeles a Oklahomy, ale nepřijímal smlouvu Thunder týmu. Uzávěrka pro přijetí této smlouvy je 17. října tohoto roku, před pravidelnou sezonou nové sezóny. Po uplynutí doby se zřetelně zvyšuje obavy společnosti Thunder z managementu.
 
Tak proč se mocný neochotný přijal smlouvu o výši 2,07 milionu dolarů?
 
Nevěděl, že nová "určená obnova hráče" nastane, když se dohodl na obnovení smlouvy s Thunderem v loňském létě. Myslel si, že podepsal smlouvu, aby mu získal 10 let veteránů, roční plat 35% platového limitu. Myslel si, že znovu se bude hrát po dvou sezónách v roce 2018, aby se znovu stal svobodným agentem.
 
Thunderova nabídka byla na stole a už nějakou dobu. Jak řekl generální manažer společnosti Thunder v červenci, není to jednoduše jednání. Pro Vilém buď přijal smlouvu, nebo ji odmítl. Podle dresy nba informovaných zdrojů dosud Granville málo dává Thunderovi formální odpověď, tedy nakonec přijetí nebo odmítnutí smlouvy.
 
Pokud si můžete dovolit i nadále pochybovat a hádat, pak může počkat až do příštího léta, vyjmout smlouvu a stát se svobodným agentem. Pro společnost Wei méně, ať už je toto léto nebo příští léto, je výše obnovovací smlouvy stejná.
 
Hlavní rozdíl však spočívá v tom, že to může být i hlavní rozdíl mezi rokem smlouvy. V souladu s ustanoveními o obnovení hráčů bude přinejmenším pětiletá smlouva o obnovení (pátým rokem je možnost hráče). Pokud podepsáte tuto smlouvu, znamená to, že smlouva s hromem bude pokračovat až do 34 let. Pokud počkáte do příštího léta, může podepsat smlouvu na 2 nebo 3 roky a potom na 31 let nebo 32 let, kdy se znovu stane svobodným agentem.
 
Z této velké smlouvy a pak bojujeme za velký kontrakt, musíme měřit 32letý a 34letý rozdíl. Podle jeho stylu větru bude 32letý Wei Shao a 34letý Wei velmi odlišní. Existuje také rozdíl, že pokud chceme mít právo veta, musí počkat až do příštího léta, aby podepsal novou smlouvu.
 
Pokud bychom odmítli pětiletou bezpečnostní smlouvu ve výši 207 milionů dolarů, znamená to, že neví, kam dojde budoucnost? Nebo je to, že Thunder bude zvažovat, jak s ním jednat?
 
Ale z hromu v létě této operace, zejména díky dohodě o získání Paul - George, Presti na stávající sestavě a nové sezóně velmi důvěřuje. Bez ohledu na to, zda tento léto chybí při výběru obnovy, Thunder ho basketbalové dresy pre deti nebude považovat za obchodování a zatím neexistuje žádné znamení, ani od lidí kolem Wei, kteří by o něm měli v roce 2018 něco, aby zvážili další týmy Vítr smlouvy.