basketbalové dresy nba

20.04.2017 0
První kolo play-off, bojovníci doma 121-109 vítězství nad Trail Blazers, udělal dobrý start. Warriors spadl do pole 11 tři ukazatele, což z nich dělá minimálně tuto sezónu, spadl do 10 tří ukazatelů vyhrát zákony kontinuity. Nákup basketbalové dresy nba, na jejich podporu.
 
Pravidelné období, kdy Warriors ve hře poklesla nejméně 10 tři ukazatele, jejich rekord 59 výher a 0 proher, neporažený.
 
Ve všech spravedlnosti, bojovníci dnešní výkon tříbodovým není ideální, Craig - Thompson 6, 1, 3, 8 Curry, Durant 6 2, celá Warriors' bench pouze teenager Clark klesla na dva tři ball.
 
Celá hra se Warriors v 11 z 27 střel z nad obloukem, střelba jen něco málo přes čtyři procenta. Je zřejmé, že v souladu s normami Warriors, ale po třech dnešní výkon lze říci jen obecně. Dokonce tak, že bojovníci mohou ještě vyhrát hry. Golden State Warriors dres, Koupit.
 
Díky tomuto vítězství, válečníci v této sezóně, klesl na 10 tři ukazatele týkající se právních předpisů, aby i nadále vyhrát, to je nyní 60 výher a 0 ztráty.