basketbalové dresy nba Houston Rockets

09.03.2017 0
Oddíl II raketa mimo hit sazba není stále vysoká, byl zasažen čtyři tři-ukazatel velmi Jazz Utah Jazz dres. Obě strany rovněž vyměňovat že zvítězí Pane, tato část existují 4 minuty a 35 sekund po střelbě Hayward, Jazz na 55-43 olova s ​​12 body. Ariza i třetí, Capella dunks uspěl, ale také okamžitě Bacchus i na třetí, Jazz dvouciferný výhoda. V poločase zápasu, Rockets 53-64 pozadu.

§ 9 raketové ukazatele výstřel 1 Houston Rockets, jazz hit sazba není vysoká, 2 z 9 střelbě, ale jako velmi závislé jedné třetiny rakety, která je smrtelnou ránu. Naštěstí Rockets ještě houževnatě zmenšit rozdíly, tato část má 1 minutu, Harel natáčení v rychlém-break, raketami pouze 77-82 pozadu. Bacchus také na ples, jazz sedm bod výhoda do závěrečné části.

Hra 1 minuta 47 sekund, Harden hit dva trestné hody, raketami pouze 102-107 za sebou. Kritický okamžik, veterán Joe - Johnson hit tři ukazatele, rakety dal hlavu s ránou.

Ztvrdnout i houževnatý vypálil, což má za následek dostává zpoza oblouku po třech trestu tři, zase zmenšit rozdíly na čtyři body. Gebo Te ve hře existuje 47 sekund layup, Harden tentokrát ne v jazzu, třetí volných hodů k utěsnění vítězství.