chtějí Bucks vytištěn na košile reklamy

10.08.2017 1
 
Unie již má devět týmů s jinými společnostmi dosáhnout uzavřenou smlouvu o inzerci košile, a teď Bucks moc rád připojil k řadám z nich. Bucks tým prezident Peter - Fagin, mluví v médiích, tým doufá, že se stal prvním týmem v lize má 10 dres reklamy. Podpora Bucks, nákup basketbalové dresy nba Milwaukee Bucks dres.
 
Fagin řekl, že v případě, že Bucks s jinými reklamními společnostmi dosáhly dohody, jsou náklady na tým bude účtována mezi 2.500.000 $ na 6.000.000 $. „Různé typy spolupráce, různé typy dohod, budou existovat rozdíly v příjmech, myslím, že toto cenové rozpětí je nejvíce pojištění.“ Řekl Fagin.
 
Mnoho týmů v tričku reklamního sponzora bude zabývat ve své spolupráce státu a Milwaukee proslulé místní pivo, samozřejmě, to také má „pivní město“ na světě, to také znamená, že pokud Bucks a místní pivovar spolupracovat? V tomto ohledu Fagan dává jasnou odpověď: „Zde je Beer City, a budeme společnost MillerCoors, aby se stal jedním z nejvíce stabilního partnera v příštích pěti letech“
 
Kromě toho, Fagin také odhalil, že tým plánuje postavit novou arénu. „Investovali jsme v rozmezí 30 akrů asi 1,5 miliardy $, což je jeden z našich cílů pro budoucnost.“ Řekl Fagin. Kromě Fagin také řekl, že financování výstavby nové arény především z vládních příjmů, Arena stavebních projektů v hodnotě přibližně 524 milionů $, z nichž polovina je z veřejných prostředků.

0 Comments To "chtějí Bucks vytištěn na košile reklamy"

Write a comment

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!