Vrací

Záruka
Naší prioritou je Vaše spokojenost. Jsme si naprosto jisti kvalitou našich výrobků a vynaloží veškeré úsilí, aby zaručila, že budete 100% spokojeni se svým nákupem.

Pokud si myslíte, že váš produkt je vadný, kontaktujte nás co nejdříve. vyhodnotí v případě, že váš výrobek trpí výrobní vady. Pokud ano, budeme nabízet výměnu nebo vrácení peněz v případě, že výrobek již není k dispozici. Upozorňujeme, že výrobek nemůže být považován za vadný, pokud je problém nenastane za normálních podmínek použití nebo pokud to vyplývá z dlouhodobém používání.

vrací politiky
Naším cílem je, aby se vrátí tak jednoduché, jak je to možné. Pokud nejste 100% spokojeni s produktem, můžete jej vrátit do 15 dnů od obdržení buď výměnou velikosti, alternativní produkt nebo plnou náhradu. Vrácený výrobek musí být "jako nový" stavu, nenošené a v originálním balení s popisky připojen. Poštovné za vrácení položky, je na vaše náklady, ale náklady na dopravu pro jakákoliv náhradních předmětů bude u nás zdarma. Poradíme pomocí pásové a / nebo podepsané pro službu při návratu položek, protože nemůžeme být odpovědný za vrácené položky, které jdou chybí v tranzitu.